Firemné akcie

Husacina u Jakuba

Zažite firemnú akciu, ktorá vám bude chutiť

Vaše firemné akcie teraz aj v našej rodinnej reštaurácii

Chcete stráviť so svojimi kolegami príjemný čas na mieste s čarovnou, nadčasovou atmosférou? Milujete kvalitné a chutné jedlo a hľadáte priestor pre vašu firemnú akciu?

Navštívte našu rodinnú reštauráciu Husacina u Jakuba a ochutnajte výsledok kuchárskych skúseností a schopností 3 generácii. U nás v Slovenskom Grobe nájdete priestranné miestnosti a jedinečný areál, ktorý je ako stvorený pre nezabudnuteľnú firemnú akciu. Čakajú vás súkromné priestory, chutná husacina, kvalitné víno a výzdoba presne podľa vašich predstáv a bez starostí. My sa postaráme o originálnu firemnú akciu, vy si vychutnajte nielen perfektné jedlo, ale najmä spoločne strávený čas.

Pripravíme vám individuálnu ponuku podľa vašich požiadaviek a počtu hostí (cena za základné menu sa pohybuje od 31 €/osoba). 

Všetci sa na vás už teraz tešíme! 

Vzorové ponuky

Na čo sa môžete tešiť?

Reštaurácia Husacina u Jakuba je miestom s dlhoročnou tradíciou. Okrem príjemného prostredia sa môžeme pochváliť dokonale upečenou a chrumkavou husacinkou. Tú pripravujeme celoročne a naši šikovní kuchári ju radi doplnia o sladučkú kapustu, domáce lokše či štrúdľu  ako od babičky. No a k chutnému jedlu patrí aj kvalitné víno, ktoré ešte viac podčiarkne jedinečné chvíle.

Husacina u Jakuba v Slovenskom Grobe je tak ideálnym miestom na firemné akcie a večierky. Čaká na vás ochotný personál, vynikajúci gurmánsky zážitok a hlavne nezabudnuteľné chvíle v kruhu vašich kolegov. No a v neposlednom rade sa na vás tešíme my – rodina Krajčovičová.

0
miest pre vašu firmu
0
rokov tradície
0
min od Bratislavy
firemné akcie
Čo o nás hovoríte?

Referencie

5/5