O nás

Naša husacina

O husacine v Slovenskom Grobe

Vitajte u nás

Obec Slovenský Grob sa nachádza pod úpätím Malých Karpát, v blízkosti Bratislavy a Pezinka. Dedinka je známa široko ďaleko, dokonca i za hranicami našej krajiny. Znalci husaciny a dobrého vína chodia za pečenými na tradičné hody každoročne.

Pre našich zákazníkov celoročne odoberáme to najkvalitnejšie mäso priamo z fariem, kde sú vykrmované a je o ne čo najlepšie postarané. Ochutnajte chrumkavú husacinu a kačacinu priamo z tradičnej pece na drevo. Husi týmto spôsobom pripravujeme už od roku 1989 a túto zmenu ocenili aj naši starí zákazníci, jej chuť je neporovnateľná. Príďte ochutnať aj vy, nebudete ľutovať. 

Neodmysliteľne k husacine patria vynikajúce domáce lokše, ktoré nám výhradne dodávajú priamo zo Slovenského Grobu. Okrem toho nemôže pri hodoch chýbať aj výborné víno od lokálnych dodávateľov. 

Galéria

Ako to u nás vyzerá?

O nás

Husacina u Jakuba

Už po tri generácie pre vás pečieme vynikajúce na farmách chované husi a kačky. Použitím starých receptov sú naše husi chrumkavé, do zlata upečené a mäsko je lahodne jemné. Pozývame vás do Slovenského Grobu na tradičné husacie hody so všetkým, čo k tomu patrí. Chrumkavá a šťavnatá husacina, vynikajúce lokše, lahodná pečienka rozplývajúca sa na jazyku a chýbať nemôžu ani vína z malokarpatskej oblasti.

0
spokojných klientov
0
generácia
0
miest na sedenie
Čo o nás hovoríte?

Referencie

5/5
Leonard Bryan
Leonard Bryan
15/01/2023
Specialist goose restaurant.
Rostislav Heinz
Rostislav Heinz
13/12/2022
Rádi chodíme na procházky, a tady se vždy zastavíme na skvělé pivo🍺 a minimálně polévku👌
Jozef Kahat ml.
Jozef Kahat ml.
11/12/2022
Boli sme na tímovici, večera chutila, ale bolo plno..