O nás

O nás

Naša husacina

O husacine v Slovenskom Grobe

Vitajte v rodinnej reštaurácii Husacina u Jakuba

Pre našich zákazníkov vyberáme tie najkvalitnejšie husi a kačky priamo z fariem, kde sa o nich kráľovsky starajú. Husi a kačky pre vás pečie v našej rodine už tretia generácia, ktorá sa stará o vaše plné brušká. Ochutnajte chrumkavú husacinu, ktorú pečieme len na objednávku, aby ste jedlo na stôl dostali vždy čerstvo pripravené.  Príďte si vychutnať husacie špeciality do reštaurácie Husacina u Jakuba.

Zažite tradičné husacie a kačacie hody so všetkým, čo k tomu patrí. Chrumkavá a šťavnatá husacina, lahodná husacia pečienka, rozplývajúca sa na jazyku s čerstvo upečeným chlebíkom a kyslými prílohami, vynikajúce domáce lokše, červená kapusta a na záver nesmie chýbať domáca štrúdľa ako od babičky. K tomuto výnimočnému jedlu musíte okoštovať výborné slovenské vínka.

Tešíme sa Vašu návštevu.

Galéria

Ako to u nás vyzerá?

O nás

Husacina u Jakuba

V našej rodine pre vás pečieme husi a kačky podľa starých receptov, dedených z generácie na generáciu už viac ako 40 rokov. Naše husi sú chované na farmách aby mali kvalitné a chutné mäso. Po upečení sú husi a kačky chrumkavé, do zlata upečené, ich mäsko je jemné a šťavnaté.
Pozývame vás do našej rodinnej reštaurácie Husacina u Jakuba, ktorá sa nachádza v kráľovstve husaciny, Slovenskom Grobe na tradičné husacie a kačacie hody.

Rodina Krajčovičová

0
spokojných klientov
0
generácia
0
miest na sedenie
husi,husacie hody,kačacie hody,donáška husaciny Bratislava,rozvoz husacina,husacina gurmánsky grob,husacina karolina,husacina u zapraznych,husacina grob,husacina slovensky grob,husacina,husacie hody grob,husacie hody bratislava
Čo o nás hovoríte?

Referencie

5/5
Yvetta Múčková- Turzová
Yvetta Múčková- Turzová
26/11/2023
Obsluha bola príjemná, húska mäkučká, ale nebola upečena do chrumkava kožka bola ako udusená. Bola podavaná na veľkom podnose nie v pekáči tak bola už takmer studená. Taktiež aj kapusta. Ale lokše boli famózne a štrudla tiež.
Zuzana Paprskarova
Zuzana Paprskarova
18/11/2023
Výborné jedlo, skvelá obsluha, určite odporúčam 😊
Oľga Říhová
Oľga Říhová
17/11/2023
Príjemná obsluha, parádna atmosféra, chutná husacina. Môžem iba odporúčať 👌
Katarina Adamcova
Katarina Adamcova
07/11/2023
Vždy perfektne pripravené jedlo, mila obsluha radi sa vždy vraciame