Oslavy

Husacina u Jakuba

Nezabudnuteľná oslava v kruhu najbližších

Prežite svoje životné jubileá a oslavy v našej rodinnej reštaurácii

Hľadáte to pravé miesto pre rodinnú oslavu alebo spoločenskú udalosť? Chcete ukázať svojim blízkym, že vám na nich záleží? Pridajte k tomu chutnú, chrumkavú husacinku a to ideálne miesto ste práve našli!

Vám, vašej rodine, priateľom a blízkym ponúkame priestory našej rodinnej reštaurácie Husacina u Jakuba v Slovenskom Grobe. Naše priestory sú ako stvorené na nezabudnuteľné oslavy. Krásny interiér aj exteriér, dostatok miesta pre všetkých, súkromie, dokonalé jedlo a víno, ktoré ešte viac podčiarkne atmosféru momentu. Náš personál vám pripraví oslavu, na ktorú budete spomínať ešte dlhé roky.

Navštívte našu reštauráciu a my sa o vás postaráme. Radi vám pripravíme individuálnu ponuku na základe vašich požiadaviek a počtu hostí (ponuka pre základné menu sa pohybuje od 31 €).

Všetci sa na vás už teraz tešíme! 

Oslava, ktorú budete milovať

Rodinná reštaurácia Husacina u Jakuba je ideálna na príjemné spoločenské udalosti. No osobitý štýl nie je všetko, na čo sa môžete tešiť. Našou pýchou je dochrumkava upečená husacinka, ktorú pečieme podľa receptu 3 generácií majiteľov. S radosťou a láskou vám tanier doplníme aj sladkou kapustou a domácimi lokšami, ktoré sú skutočne domáce. A na záver vás ponúkneme vychýrenými koláčmi, ktoré chutia ako od babičky. Tento gurmánsky zážitok môžete doplniť kvalitným vínom od slovenských dodávateľov.

Navštívte našu reštauráciu v Slovenskom Grobe aj vy a náš personál sa o vás postará. Pripravíme vám oslavu, ktorá bude presne taká, akú si zaslúžite – dokonalá. Takú, ktorú si užijú mladí aj starí. Takú, aby ste sa k nám radi vracali.

0
miest pre vašu rodinu
0
rokov tradície
0
min od Bratislavy
0d6cdf4e e265 45ac a277 3f50407f16bd
Čo o nás hovoríte?

Referencie

5/5